Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kota Bharu me Pishinë në Ambjent të Hapur

Kota Bharu
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Kota Bharu për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel Perdana Kota Bharu
Hotel Perdana Kota Bharu
Hotel Perdana Kota Bharu
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Grand Renai
The Grand Renai
The Grand Renai
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grand Riverview Hotel
Grand Riverview Hotel
Grand Riverview Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Homestay ALA Riverview Lodge Kota Bharu
Dhoma pushimesh
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Cheqma D'perdana Apartment Kota Bharu
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
Captain's Cabin Resort - Naval Heritage Swimming Pool
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Prestige Sky Riverfront
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
Julia's Cottage
Homestay
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Zulanie Studio
Homestay
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Dynasty Inn - Wakaf Che Yeh
Dynasty Inn - Wakaf Che Yeh
Dynasty Inn - Wakaf Che Yeh
7.1 Mesatare
Hotel
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Staycity - D'Perdana Sri Cemerlang
Staycity - D'Perdana Sri Cemerlang
Staycity - D'Perdana Sri Cemerlang
Hotel
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
888@D'Perdana Sri Cemerlang
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
NF Suites D'Perdana Condo
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë jashtë
Husna Apartment DPerdana Kota Bharu
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Studio Exclusive D'Perdana Condominium
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
AmVilla
AmVilla
AmVilla
Vila
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Cahaya Qaira Homestay @ D'Perdana Kota Bharu
Cahaya Qaira Homestay @ D'Perdana Kota Bharu
Cahaya Qaira Homestay @ D'Perdana Kota Bharu
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
H Elite Design Hotel
Hotel
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Ala Beach Lodge - Markisa Homestay
Dhoma pushimesh
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Pishinë jashtë
Dinies Dperdana 2
Dinies Dperdana 2
Dinies Dperdana 2
Apartament
Malajzia, Kota Bharu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.