Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Johor Bahru me pishinë për fëmijë

Johor Bahru
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Johor Bahru në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
KSL Hotel & Resort
KSL Hotel & Resort
KSL Hotel & Resort
7.3 Mesatare
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Grand Paragon Hotel Johor Bahru
Grand Paragon Hotel Johor Bahru
Grand Paragon Hotel Johor Bahru
8.0 E mirë
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
GBW Hotel
GBW Hotel
GBW Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Doubletree by Hilton Johor Bahru
Doubletree by Hilton Johor Bahru
Doubletree by Hilton Johor Bahru
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Pulai Springs Resort
Pulai Springs Resort
Pulai Springs Resort
Resort
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Bayu Marina Resort
Bayu Marina Resort
Bayu Marina Resort
8.0 E mirë
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Somerset Medini Iskandar Puteri
Somerset Medini Iskandar Puteri
Somerset Medini Iskandar Puteri
8.0 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Fraser Place Puteri Harbour
Fraser Place Puteri Harbour
Fraser Place Puteri Harbour
8.6 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
15.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Mid Valley Southkey Mosaic @ UHA
Mid Valley Southkey Mosaic @ UHA
Mid Valley Southkey Mosaic @ UHA
Apartament
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Suasana All Suites Hotel
Suasana All Suites Hotel
Suasana All Suites Hotel
Apartament
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Sentral Johor Bahru
Hotel Sentral Johor Bahru
Hotel Sentral Johor Bahru
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hallmark Regency Hotel
Hallmark Regency Hotel
Hallmark Regency Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
V8 Hotel Johor Bahru
V8 Hotel Johor Bahru
V8 Hotel Johor Bahru
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Grand Sentosa Hotel
Grand Sentosa Hotel
Grand Sentosa Hotel
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Casino
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
D Elegance Hotel
D Elegance Hotel
D Elegance Hotel
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
15.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Grand Hallmark Hotel
Grand Hallmark Hotel
Grand Hallmark Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Good Hope Hotel
Good Hope Hotel
Good Hope Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Holi 1Medini Themed Suites
Holi 1Medini Themed Suites
Holi 1Medini Themed Suites
Apartament
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
14.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Lace Boutique Hotel
Lace Boutique Hotel
Lace Boutique Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Nex Hotel Johor Bahru
Nex Hotel Johor Bahru
Nex Hotel Johor Bahru
Hotel
Malajzia, Johor Bahru
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.