Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bentong, Malajzia

Bentong
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
eRYA by SURIA Hot Spring Bentong
eRYA by SURIA Hot Spring Bentong
eRYA by SURIA Hot Spring Bentong
7.1 Mesatare
Resort
Malajzia, Bentong
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Tras Mutiara Hotel Bentong
Tras Mutiara Hotel Bentong
Tras Mutiara Hotel Bentong
7.8 Mesatare
Hotel
Malajzia, Bentong
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
EV World Hotel Bentong
EV World Hotel Bentong
EV World Hotel Bentong
7.7 Mesatare
Hotel
Malajzia, Bentong
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Dush
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Dhoma takimesh
Tumike Hotel Bentong
Tumike Hotel Bentong
Tumike Hotel Bentong
7.6 Mesatare
Hotel
Malajzia, Bentong
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Golden Peak Inn
Golden Peak Inn
Golden Peak Inn
7.9 Mesatare
Hotel
Malajzia, Bentong
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
 • Fotokopjuesi
Hotel Kristal Bentong
Hotel
Malajzia, Bentong
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Shërbimi i dhomës
Bukit Bentong Homestay
Bukit Bentong Homestay
Bukit Bentong Homestay
Shtëpi e mysafirëve
Malajzia, Bentong
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.