Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shkupi me pishinë për fëmijë

Shkupi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shkupi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Solun Hotel & SPA
Solun Hotel & SPA
Solun Hotel & SPA
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Holiday Inn Skopje
Holiday Inn Skopje
Holiday Inn Skopje
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Park Hotel & Spa
Park Hotel & Spa
Park Hotel & Spa
7.9 Mesatare
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Tomce Sofka
Hotel Tomce Sofka
Hotel Tomce Sofka
8.7 E mirë
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Hotel London B&B
Hotel London B&B
Hotel London B&B
8.6 E mirë
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Shanti Hostel Skopje
Shanti Hostel Skopje
Shanti Hostel Skopje
Hostel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Leonardo Hotel
Leonardo Hotel
Leonardo Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Pine Skopje
Hotel Pine Skopje
Hotel Pine Skopje
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Etno Selo Timcevski Complex
Etno Selo Timcevski Complex
Etno Selo Timcevski Complex
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
37.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Villa Nina Hotel & Lounge bar Skopje
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Klubi i fëmijëve
 • Dhoma takimesh
 • Shërbimi i dhomës
Hotel Satelit Kumanovo
Hotel
Maqedonia, Shkupi
Largësia nga qendra e qytetit:
28.3 km
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.