Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ohër me pishinë për fëmijë

Ohër
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ohër në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Comfort Deluxe Kosmos Apartments
Comfort Deluxe Kosmos Apartments
Comfort Deluxe Kosmos Apartments
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Inex Gorica
Hotel Inex Gorica
Hotel Inex Gorica
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Bellevue - Metropol Lake Resort
Hotel Bellevue - Metropol Lake Resort
Hotel Bellevue - Metropol Lake Resort
7.3 Mesatare
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Aleksandar Villa & Spa
Aleksandar Villa & Spa
Aleksandar Villa & Spa
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
De Lux Apartments Kosta
De Lux Apartments Kosta
De Lux Apartments Kosta
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartments Matjan
Apartments Matjan
Apartments Matjan
9.6 E shkëlqyer
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Elite-House Trpejca
Elite-House Trpejca
Elite-House Trpejca
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
18.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Village Ohrid
7.9 Mesatare
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Villa Dea
Villa Dea
Villa Dea
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Villa Dislievski
Villa Dislievski
Villa Dislievski
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Orhidea House
Orhidea House
Orhidea House
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Liqeni
Luccia Apartments - Ohrid City Centre
Luccia Apartments - Ohrid City Centre
Luccia Apartments - Ohrid City Centre
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Pela
Hotel Pela
Hotel Pela
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Guest House Zarnovel Palace
Guest House Zarnovel Palace
Guest House Zarnovel Palace
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Lavanderi vetëshërbimi
Unique - Resort and SPA
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Golden Beach Apartmens
Golden Beach Apartmens
Golden Beach Apartmens
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.