Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ohër, Maqedonia

Ohër
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 298 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Villa & Winery Mal Sveti Kliment
Villa & Winery Mal Sveti Kliment
Villa & Winery Mal Sveti Kliment
8.5 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Vila Bisera
Vila Bisera
Vila Bisera
Vila
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Aleksandrija
Hotel Aleksandrija
Hotel Aleksandrija
8.4 E mirë
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
SU Hotel
SU Hotel
SU Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Velestovo House
Velestovo House
Velestovo House
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Villa Jovan
Villa Jovan
Villa Jovan
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Villa Veron
Villa Veron
Villa Veron
Vila
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Hotel Belvedere Ohrid
Hotel Belvedere Ohrid
Hotel Belvedere Ohrid
8.5 E mirë
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Villa Passage
Villa Passage
Villa Passage
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Germanoff House
Germanoff House
Germanoff House
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Jordan
Villa Jordan
Villa Jordan
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Villa Mina Ohrid
Villa Mina Ohrid
Villa Mina Ohrid
Vila
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Villa Maki
Villa Maki
Villa Maki
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Comfort Deluxe Kosmos Apartments
Comfort Deluxe Kosmos Apartments
Comfort Deluxe Kosmos Apartments
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Park Lakeside Hotel
Park Lakeside Hotel
Park Lakeside Hotel
7.0 Mesatare
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Inex Gorica
Hotel Inex Gorica
Hotel Inex Gorica
8.1 E mirë
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Royal View Ohrid
Royal View Ohrid
Royal View Ohrid
7.6 Mesatare
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Villa Lihnidos Square
Villa Lihnidos Square
Villa Lihnidos Square
8.0 E mirë
Vila
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Villa Marta Ohrid
Apartament
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Villa Klia
Villa Klia
Villa Klia
8.9 E mirë
Hotel
Maqedonia, Ohër
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.