Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lituania

Vilnius
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 1323 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Artis Centrum Hotels
Artis Centrum Hotels
Artis Centrum Hotels
8.6 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Amberton Klaipeda
Amberton Klaipeda
Amberton Klaipeda
8.0 E mirë
Hotel
Lituania, Klaipeda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Radisson Blu Hotel Lietuva
Radisson Blu Hotel Lietuva
Radisson Blu Hotel Lietuva
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Novotel Vilnius Centre
Novotel Vilnius Centre
Novotel Vilnius Centre
8.9 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Congress
Hotel Congress
Hotel Congress
8.8 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius
Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius
Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius
8.1 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Kaunas
Kaunas
Kaunas
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Lituania, Kaunas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
BEST WESTERN Santakos Hotel
BEST WESTERN Santakos Hotel
BEST WESTERN Santakos Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Lituania, Kaunas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Conti Vilnius
Conti Vilnius
Conti Vilnius
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Algirdas City Hotels
Algirdas City Hotels
Algirdas City Hotels
8.5 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Park Villa Vilnius
Park Villa Vilnius
Park Villa Vilnius
8.7 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë futbolli
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Best Western Vilnius
Best Western Vilnius
Best Western Vilnius
7.8 Mesatare
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
City Hotels Rudninkai
City Hotels Rudninkai
City Hotels Rudninkai
8.6 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Imperial Hotel & Restaurant Vilnius
Imperial Hotel & Restaurant Vilnius
Imperial Hotel & Restaurant Vilnius
8.8 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hotel Kempinski Vilnius
Grand Hotel Kempinski Vilnius
Grand Hotel Kempinski Vilnius
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Park Inn by Radisson Kaunas
Park Inn by Radisson Kaunas
Park Inn by Radisson Kaunas
8.8 E mirë
Hotel
Lituania, Kaunas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Amberton Green Apartments Palanga
Amberton Green Apartments Palanga
Amberton Green Apartments Palanga
9.1 E shkëlqyer
Apartament
Lituania, Palanga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shakespeare Boutique Hotel
Shakespeare Boutique Hotel
Shakespeare Boutique Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Art Hotel Moon Garden
Art Hotel Moon Garden
Art Hotel Moon Garden
8.8 E mirë
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Narutis Hotel
The Narutis Hotel
The Narutis Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Lituania, Vilnius
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.