Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bishkek me Pishinë në Ambjent të Hapur

Bishkek
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Bishkek për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Rich Hotel Bishkek
Rich Hotel Bishkek
Rich Hotel Bishkek
8.1 E mirë
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hyatt Regency Bishkek
Hyatt Regency Bishkek
Hyatt Regency Bishkek
7.9 Mesatare
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Asia Mountains 1
Asia Mountains 1
Asia Mountains 1
8.4 E mirë
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Golden Dragon
Golden Dragon
Golden Dragon
8.8 E mirë
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Tunduk Hostel
Tunduk Hostel
Tunduk Hostel
9.1 E shkëlqyer
Hostel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Baikhan Hotel
Baikhan Hotel
Baikhan Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Jannat Regency
Jannat Regency
Jannat Regency
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Maryotel
Maryotel
Maryotel
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Club-Hotel Flagman
Club-Hotel Flagman
Club-Hotel Flagman
8.1 E mirë
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.