Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bishkek me pishinë për fëmijë

Bishkek
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bishkek në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Ambassador Hotel Bishkek
Ambassador Hotel Bishkek
Ambassador Hotel Bishkek
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jannat Resort
Jannat Resort
Jannat Resort
Resort
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
26.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bridges hotel
Bridges hotel
Bridges hotel
8.4 E mirë
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Soluxe Hotel
Soluxe Hotel
Soluxe Hotel
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Kausar
Hotel Kausar
Hotel Kausar
8.3 E mirë
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Orion Hotel Bishkek
Orion Hotel Bishkek
Orion Hotel Bishkek
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Jannat Regency
Jannat Regency
Jannat Regency
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sultan Bishkek
Sultan Bishkek
Sultan Bishkek
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Lumarc Hotel
Lumarc Hotel
Lumarc Hotel
Hotel
Kirgistani, Bishkek
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.