Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kuvajti

Qyteti i Kuvajtit
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 85 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
City Tower Hotel Kuwait City
City Tower Hotel Kuwait City
City Tower Hotel Kuwait City
7.9 Mesatare
Hotel
Kuvajti, Qyteti i Kuvajtit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Movenpick Hotel & Resort Al Bida'a
Movenpick Hotel & Resort Al Bida'a
Movenpick Hotel & Resort Al Bida'a
7.5 Mesatare
Resort
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Regency Hotel Kuwait
The Regency Hotel Kuwait
The Regency Hotel Kuwait
8.5 E mirë
Hotel
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Ibis Kuwait Salmiya
Ibis Kuwait Salmiya
Ibis Kuwait Salmiya
7.6 Mesatare
Hotel
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Jumeirah Messilah Beach Hotel & Spa Kuwait
Jumeirah Messilah Beach Hotel & Spa Kuwait
Jumeirah Messilah Beach Hotel & Spa Kuwait
8.4 E mirë
Hotel
Kuvajti, Salwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Adams Hotel Kuwait City
Adams Hotel Kuwait City
Adams Hotel Kuwait City
8.0 E mirë
Hotel
Kuvajti, Qyteti i Kuvajtit
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ibis Sharq
Ibis Sharq
Ibis Sharq
8.2 E mirë
Hotel
Kuvajti, Qyteti i Kuvajtit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Millennium Hotel & Convention Centre Kuwait
Millennium Hotel & Convention Centre Kuwait
Millennium Hotel & Convention Centre Kuwait
8.3 E mirë
Hotel
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Boudl Kuwait
Boudl Kuwait
Boudl Kuwait
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Grand Hotel Salmiya
Grand Hotel Salmiya
Grand Hotel Salmiya
Hotel
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Raoum Inn
Raoum Inn
Raoum Inn
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Palms Beach Hotel & Spa Kuwait City
The Palms Beach Hotel & Spa Kuwait City
The Palms Beach Hotel & Spa Kuwait City
8.7 E mirë
Hotel
Kuvajti, Salwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fasilitete fitnesi
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
Hyatt Regency Al Kout Mall
Hyatt Regency Al Kout Mall
Hyatt Regency Al Kout Mall
Hotel
Kuvajti, Mangaf
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Marina Royal Hotel Suite
Marina Royal Hotel Suite
Marina Royal Hotel Suite
Hotel
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Le Royal Hotel
Le Royal Hotel
Le Royal Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Kuvajti, Qyteti i Kuvajtit
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Movenpick Hotel Kuwait
Movenpick Hotel Kuwait
Movenpick Hotel Kuwait
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Kuvajti, Shuwaikh
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hilton Kuwait Resort
Hilton Kuwait Resort
Hilton Kuwait Resort
7.4 Mesatare
Resort
Kuvajti, Mangaf
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Radisson Blu Hotel Kuwait
Radisson Blu Hotel Kuwait
Radisson Blu Hotel Kuwait
8.3 E mirë
Hotel
Kuvajti, Salwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Best Western Plus Salmiya
Best Western Plus Salmiya
Best Western Plus Salmiya
7.9 Mesatare
Hotel
Kuvajti, Salmija
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Carlton Tower Hotel
Carlton Tower Hotel
Carlton Tower Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Kuvajti, Qyteti i Kuvajtit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.