Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Mombasa me aktivitete ujore

Mombasa
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 41 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Mombasa për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Voyager Beach Resort
Voyager Beach Resort
Voyager Beach Resort
7.6 Mesatare
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Sarova Whitesands Beach Resort & Spa
Sarova Whitesands Beach Resort & Spa
Sarova Whitesands Beach Resort & Spa
8.3 E mirë
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
Severin Sea Lodge
Severin Sea Lodge
Severin Sea Lodge
8.4 E mirë
Kampi
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Travellers Beach Hotel
Travellers Beach Hotel
Travellers Beach Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Serena Beach Resort & Spa
Serena Beach Resort & Spa
Serena Beach Resort & Spa
8.3 E mirë
Hotel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Sun N Sand Beach Resort
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
21.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Neptune Beach Resort - All Inclusive
Neptune Beach Resort - All Inclusive
Neptune Beach Resort - All Inclusive
7.2 Mesatare
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bahari Beach Hotel
Bahari Beach Hotel
Bahari Beach Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Cowrie Shell Beach Apartments
Cowrie Shell Beach Apartments
Cowrie Shell Beach Apartments
Apartament
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fasilitete fitnesi
 • Aerobiku në vend
 • Volejbolli
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Sun Africa Beach Resort
Sun Africa Beach Resort
Sun Africa Beach Resort
5.2
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Tamarind Village Hotel Apartments
Tamarind Village Hotel Apartments
Tamarind Village Hotel Apartments
Apartament
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Swahili Beach
Swahili Beach
Swahili Beach
9.5 E shkëlqyer
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bamburi Beach Hotel
Bamburi Beach Hotel
Bamburi Beach Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Reef Hotel Mombasa
Reef Hotel Mombasa
Reef Hotel Mombasa
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Flamingo Beach Resort & Spa
Flamingo Beach Resort & Spa
Flamingo Beach Resort & Spa
8.4 E mirë
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
12.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Nyali Sun Africa Beach Hotel & Spa
Nyali Sun Africa Beach Hotel & Spa
Nyali Sun Africa Beach Hotel & Spa
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Plaza Beach Hotel Mombasa
Plaza Beach Hotel Mombasa
Plaza Beach Hotel Mombasa
7.0 Mesatare
Hotel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Tulia House Backpackers
Tulia House Backpackers
Tulia House Backpackers
6.4 Më poshtë mesatare
Hostel
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Leinmach House Nyali
Leinmach House Nyali
Leinmach House Nyali
7.0 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Ziwa Beach Resort
Ziwa Beach Resort
Ziwa Beach Resort
7.4 Mesatare
Resort
Kenia, Mombasa
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.