Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Karagandi, Kazakistani

Karagandi
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 21 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Cosmonaut
Cosmonaut
Cosmonaut
8.3 E mirë
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Ar Nuvo Hotel
Ar Nuvo Hotel
Ar Nuvo Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Senator Karagandy
Hotel Senator Karagandy
Hotel Senator Karagandy
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Voyage Hotel Karagandy
Voyage Hotel Karagandy
Voyage Hotel Karagandy
8.4 E mirë
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Inn OZZ
Inn OZZ
Inn OZZ
Han
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Apart Hotel 92/2
Apart Hotel 92/2
Apart Hotel 92/2
8.6 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Hotel Zumrat
Hotel Zumrat
Hotel Zumrat
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rosa Roze Luxe House
Rosa Roze Luxe House
Rosa Roze Luxe House
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Pekin Hotel Karagandy
Pekin Hotel Karagandy
Pekin Hotel Karagandy
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
27.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Park Hotel Karagandy
Park Hotel Karagandy
Park Hotel Karagandy
8.7 E mirë
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Miss Mari
Hotel Miss Mari
Hotel Miss Mari
8.6 E mirë
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Milo Apart Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Saunë
 • Zonë e caktuar për duhan
Apartment Stepnoy 1
Apartment Stepnoy 1
Apartment Stepnoy 1
Apartament
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Kvartira Respubliki 93/1
Apartament
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
29.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Apartment Alikhanova 38/3
Apartment Alikhanova 38/3
Apartment Alikhanova 38/3
Apartament
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
Apartment Erubaeva 48
Apartament
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
Gostinochyi Kompleks Hillary
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
26.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Gostinichny Komplex Germes
8.4 E mirë
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Gostinichny Kompleks Chaika
Gostinichny Kompleks Chaika
Gostinichny Kompleks Chaika
8.8 E mirë
Hotel
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Gogol 51
Apartament
Kazakistani, Karagandi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.