Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Almaty me pishinë për fëmijë

Almaty
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Almaty në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Holiday Inn Almaty
Holiday Inn Almaty
Holiday Inn Almaty
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Grand Tien Shan Hotel
Grand Tien Shan Hotel
Grand Tien Shan Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Renion Residence Hotel
Renion Residence Hotel
Renion Residence Hotel
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Garden Park Inn
Garden Park Inn
Garden Park Inn
8.6 E mirë
Han
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Oi-Qaragai Lesnaya Skazka
Oi-Qaragai Lesnaya Skazka
Oi-Qaragai Lesnaya Skazka
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
19.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Mercure Almaty City Center
Mercure Almaty City Center
Mercure Almaty City Center
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rahat Palace Hotel
Rahat Palace Hotel
Rahat Palace Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
InterContinental Almaty Hotel
InterContinental Almaty Hotel
InterContinental Almaty Hotel
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Ritz-Carlton Almaty
The Ritz-Carlton Almaty
The Ritz-Carlton Almaty
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Almaty Hotel
Almaty Hotel
Almaty Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rixos Almaty Hotel
Rixos Almaty Hotel
Rixos Almaty Hotel
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Saraichik Hotel
Saraichik Hotel
Saraichik Hotel
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Royal Tulip Almaty Hotel
Royal Tulip Almaty Hotel
Royal Tulip Almaty Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Apartments on Koktem 1
Apartament
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
AlmaPort
AlmaPort
AlmaPort
Hotel
Kazakistani, Almaty
Largësia nga qendra e qytetit:
24.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.