Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tsuchiura, Japonia

Tsuchiura
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hoshino Resort BEB5 Tsuchiura
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Dhoma takimesh
Hotel Marroad Tsukuba
Hotel Marroad Tsukuba
Hotel Marroad Tsukuba
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Business Hotel Kohoku
Business Hotel Kohoku
Business Hotel Kohoku
7.0 Mesatare
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Bell's Inn Tsuchiura
Bell's Inn Tsuchiura
Bell's Inn Tsuchiura
7.2 Mesatare
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Life Inn Tsuchiura Station East
Life Inn Tsuchiura Station East
Life Inn Tsuchiura Station East
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Hotel Alpha the Tsuchiura
Hotel Alpha the Tsuchiura
Hotel Alpha the Tsuchiura
7.7 Mesatare
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
Toyoko Inn Tsuchiura-eki Higashi-guchi
Toyoko Inn Tsuchiura-eki Higashi-guchi
Toyoko Inn Tsuchiura-eki Higashi-guchi
7.1 Mesatare
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Hotel Plaza Arakawaoki
Hotel Plaza Arakawaoki
Hotel Plaza Arakawaoki
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Lavanderi vetëshërbimi
Business Hotel Wakafuji
Business Hotel Wakafuji
Business Hotel Wakafuji
Hotel
Japonia, Tsuchiura
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.