Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Shirahama me aktivitete ujore

Shirahama
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Shirahama për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Nanki-Shirahama Marriott Hotel
Nanki-Shirahama Marriott Hotel
Nanki-Shirahama Marriott Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Dormitory Sandanya Guesthouse
Dormitory Sandanya Guesthouse
Dormitory Sandanya Guesthouse
9.5 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Kawakyu
Hotel Kawakyu
Hotel Kawakyu
8.7 E mirë
Hotel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Minshuku Inn Shirahama Ekinoyado
Minshuku Inn Shirahama Ekinoyado
Minshuku Inn Shirahama Ekinoyado
7.8 Mesatare
Ryokan
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Minshuku Inn Shirahama Uminoyado
Minshuku Inn Shirahama Uminoyado
Minshuku Inn Shirahama Uminoyado
7.9 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Yanagiya
Yanagiya
Yanagiya
Ryokan
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Guest House Shirahama R-cafe - Female Only
Guest House Shirahama R-cafe - Female Only
Guest House Shirahama R-cafe - Female Only
8.1 E mirë
Hostel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Okinawa Minshuku Kariyushi
Okinawa Minshuku Kariyushi
Okinawa Minshuku Kariyushi
7.9 Mesatare
Hostel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Minshuku A Course
Minshuku A Course
Minshuku A Course
Ryokan
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Dining Pension Ezura
Dining Pension Ezura
Dining Pension Ezura
8.6 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
 • Fotokopjuesi
Nankishirahama Hotel Akariya
Nankishirahama Hotel Akariya
Nankishirahama Hotel Akariya
8.0 E mirë
Hotel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Spr Guesthouse
Dhoma pushimesh
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Kanoe
Senjoarashi
Shtëpi e mysafirëve
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Jacuzzi
 • Depozitimi i bagazheve
Shirahama Meiji Villa
Shtëpi e mysafirëve
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Guest Living Mu Nanki Shirahama
Hostel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.