Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shirahama me pishinë për fëmijë

Shirahama
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shirahama në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Shiraraso Grand Hotel
Shiraraso Grand Hotel
Shiraraso Grand Hotel
Hotel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Seamore Shirahama Key Terrace
Hotel Seamore Shirahama Key Terrace
Hotel Seamore Shirahama Key Terrace
8.1 E mirë
Hotel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Yanagiya
Yanagiya
Yanagiya
Ryokan
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Yukai Resort Shirahama Saichoraku
Yukai Resort Shirahama Saichoraku
Yukai Resort Shirahama Saichoraku
7.1 Mesatare
Ryokan
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Yukai Resort Premium
Yukai Resort Premium
Yukai Resort Premium
Resort
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Infinito Hotel And Spa
Infinito Hotel And Spa
Infinito Hotel And Spa
8.7 E mirë
Hotel
Japonia, Shirahama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.