Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Obanazawa, Japonia

Obanazawa
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ginzanso
Ginzanso
Ginzanso
8.7 E mirë
Ryokan
Japonia, Obanazawa
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Dhoma takimesh
Ryokan Takimikan
Ryokan Takimikan
Ryokan Takimikan
Hotel
Japonia, Obanazawa
Largësia nga qendra e qytetit:
11.5 km
Kosekiya Bekkan
Kosekiya Bekkan
Kosekiya Bekkan
Hotel
Japonia, Obanazawa
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Matsumoto
Matsumoto
Matsumoto
Ryokan
Japonia, Obanazawa
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.