Japonia, Miyakojima

Feliz Villa Suite Irabujima Sawada

1725-9 Irabu Sawada Miyakojima City Okinawa 906-0507 Japan Miyakojima, Japonia Vila
7 oferta nga 57172 ALL Shiko ofertën
Feliz Villa Suite Irabujima Sawada
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Shfaq të gjitha rehatitët 11
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
12.8 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

1725-9 Irabu Sawada Miyakojima City Okinawa 906-0507 Japan Miyakojima, Japonia

Disa atraksione të afërt dhe pikënisje interesi rreth hotelit 'Feliz Villa Suite Irabujima Sawada' në Miyakojima, Japoni përfshijnë:

1. Ura Irabu Ohashi

2. Cape Higashi Hennazaki

3. Plazhi Sunayama

4. Shenjtërori Miyako

5. Plazhi Yonaha Maehama

6. Plazhi Shigira

7. Plazhi Aragusuku

8. Ura Ikema Ohashi

9. Muzeu i qytetit Miyakojima

10. Parku Denimor i Miyakojima Këto janë vetëm disa nga shumë atraksionet dhe vendet që mund të vizitoni rreth hotelit në Miyakojima.

map
Feliz Villa Suite Irabujima Sawada
Vila

Në qendër të qytetit12.8

Rreth hotelit

Rreth

Vila e bukur Feliz Villa Suite Irabujima Sawada është një hotel i luksozë i vendosur në Miyakojima, Japoni. Hoteli ofron një gamë të gjerë akomodimesh duke përfshirë suitat e gjerë me pajisje moderne dhe pamje të mahnitshme të oqeanit. Dhomat në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada janë e mobiluar me elegancë dhe përfshijnë krevate të rehatshme, banjo me tualet, televizorë të ploshtë, minibar, dhe Wi-Fi falas. Disa dhoma gjithashtu kanë ballkone ose tarraca private që shikojnë pamjet e bukura rrethuese. Mysafirët mund të shijojnë vaktet e shijshme në restorantin e hotelit, i cili shërben një gamë të ndryshme ushqimesh japoneze dhe ndërkombëtare të bërë me përbërës të freskët nga vendi. Restoranti gjithashtu ofron një zgjedhje të verës së shkëlqyeshme dhe koktejeve për të përshtatur vaktin tuaj. Shërbimet e tjera në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada përfshijnë një pishinë, spa, qendër fitnesi, dhe shërbime konsiergje për të ndihmuar mysafirët të planifikojnë aktivitetet dhe ekskursionet e tyre gjatë qëndrimit të tyre. Hotel është gjithashtu vendosur në një vend të përshtatshëm pranë atraksioneve të njohura si Urë e Irabut Ohashi dhe Ishulli i Shimoji. Në përgjithësi, Feliz Villa Suite Irabujima Sawada ofron një strehim të luksozë dhe relaksues për udhëtarët që duan të përjetojnë bukurinë e Miyakojima në stil.

Zbavitja

Disa opsione argëtimi pranë hotelit 'Feliz Villa Suite Irabujima Sawada' në Miyakojima, Japoni përfshijnë:

1. Plazhi Sunayama: Një plazh i bukur i njohur për ujërat e tij të qartë kristal dhe rërën e bardhë, ideal për të notuar dhe për të shënuar diellin.

2. Kopshti Bimor Tropikal i Qytetit Miyakojima: Një kopsht botanik që shfaq një varietet bimorësh dhe lule tropikale, ideal për një ecje të paanshme.

3. Rrugëtimi Higashi Hennazaki: Një kopsht natyror me pamje të mahnitshme të oqeanit dhe formave të shkëmbinjve, ideal për një ecje relaksuese apo për të bërë foto.

4. Pylli i Mangruve Shimajiri: Një zonë natyrore e qetë me pishë mangrove, ideal për kajak dhe shikim zogjsh.

5. Parku Detar Miyakojima: Një vend i preferuar për snorkel dhe zhytje, ofron një shans për të parë jetën e pestëra dhe rrafshet koralore të ngjyrosura.

6. Kopshti Bimor Tropikal i Hirara: Një kopsht botanik që përfshin një gamë bimorësh dhe lule tropikale, perfekt për mbrojtësit e natyrës.

7. Parku i Kulturës Miyakojima: Një atraksion kulturor që shfaq arkitekturën tradicionale okinawiane dhe objektet, ofron informacione në trashëgiminë dhe zakonet vendase.

Pyetjet kryesore

1. Cilat janë orët e regjistrimit dhe të largimit në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?
1. Cilat janë orët e regjistrimit dhe të largimit në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?1

Regjistrimi në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada është nga ora 3:00 pasdite, ndërsa largimi është deri në ora 10:00 paradite.

2. A mund të parkoj makinën time në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?
2. A mund të parkoj makinën time në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?1

Po, ka parkim falas në dispozicion në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada për mysafirët.

3. A ka pishinë në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?
3. A ka pishinë në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?1

Po, Feliz Villa Suite Irabujima Sawada ka një pishinë jashtë për mysafirët të gëzojnë.

4. Cilat janë atraksionet turistike më të njohura pranë Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?
4. Cilat janë atraksionet turistike më të njohura pranë Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?1

Disa nga atraksionet turistike më të njohura pranë Feliz Villa Suite Irabujima Sawada përfshijnë Aeroportin Shimojishima, Shenjat Miyako dhe Plazhin Sunayama.

5. A ka opcione ushqimi në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?
5. A ka opcione ushqimi në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?1

Po, Feliz Villa Suite Irabujima Sawada ka një restorant në vend, ku mysafirët mund të gëzojnë vakte delicioze.

6. A janë personeli në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada me shumë gjuhë?
6. A janë personeli në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada me shumë gjuhë?1

Po, personeli në Feliz Villa Suite Irabujima Sawada mund të flasin shumë gjuhë, përfshirë anglishten dhe japonezën.

7. Cili është aeroporti më i afërt me Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?
7. Cili është aeroporti më i afërt me Feliz Villa Suite Irabujima Sawada?1

Aeroporti më i afërt me Feliz Villa Suite Irabujima Sawada është Aeroporti Miyako, i cili është rreth 20 minuta larg me makinë.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Argëtim dhe relaksim
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
Përvojat në dhoma
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Përvojat në hotel
 • Asistent
Aktivitete në ujë
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Shërbime shtesë
 • Tavolinë udhëtimi
Rishikimi i hotelit Feliz Villa Suite Irabujima Sawada
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.