Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Hatsukaichi me aktivitete ujore

Hatsukaichi
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Hatsukaichi për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Sekitei
Sekitei
Sekitei
Hotel
Japonia, Hatsukaichi
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Iwaso
Iwaso
Iwaso
9.1 E shkëlqyer
Ryokan
Japonia, Hatsukaichi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Miya Rikyu
Hotel Miya Rikyu
Hotel Miya Rikyu
8.1 E mirë
Hotel
Japonia, Hatsukaichi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Miyajima Hotel New Kotobuki
Miyajima Hotel New Kotobuki
Miyajima Hotel New Kotobuki
Hotel
Japonia, Hatsukaichi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Ashensor / Lift
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
 • Aktivitetet në ujë
 • Fotokopjuesi
Miyajima Shiro
Ryokan
Japonia, Hatsukaichi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.