Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ocho Rios, Xhamajka

Ocho Rios
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 77 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Jamaica Inn
Jamaica Inn
Jamaica Inn
9.2 E shkëlqyer
Resort
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Turtle Towers
Turtle Towers
Turtle Towers
Apartament
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
Penthouse On The Ridge
Apartament
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
Surf Turf Two Bedroom Suite At Turtle Towers
Apartament
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
Paradise Escape Drax Hall Ocho Rios
Vila
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Lavanderi vetëshërbimi
RIU Ocho Rios All Inclusive
RIU Ocho Rios All Inclusive
RIU Ocho Rios All Inclusive
8.2 E mirë
Hotel
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Jewel Dunn's River Adult Beach Resort & Spa
Jewel Dunn's River Adult Beach Resort & Spa
Jewel Dunn's River Adult Beach Resort & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Couples Sans Souci All Inclusive
Couples Sans Souci All Inclusive
Couples Sans Souci All Inclusive
8.9 E mirë
Resort
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Sandals Royal Plantation All Inclusive - Couples Only
Sandals Royal Plantation All Inclusive - Couples Only
Sandals Royal Plantation All Inclusive - Couples Only
8.6 E mirë
Hotel
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hibiscus Lodge Hotel
Hibiscus Lodge Hotel
Hibiscus Lodge Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Silver Seas Hotel
Silver Seas Hotel
Silver Seas Hotel
5.6
Hotel
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Kaz Kreol Beach Lodge & Wellness Retreat
Kaz Kreol Beach Lodge & Wellness Retreat
Kaz Kreol Beach Lodge & Wellness Retreat
2.0
Hotel
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Mikrovale
Fisherman's Point Resort
Fisherman's Point Resort
Fisherman's Point Resort
6.5 Më poshtë mesatare
Resort
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Moon Palace Jamaica
Moon Palace Jamaica
Moon Palace Jamaica
8.1 E mirë
Resort
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Pineapple Court Hotel
Pineapple Court Hotel
Pineapple Court Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hermosa Cove Villa Resort & Suites
Hermosa Cove Villa Resort & Suites
Hermosa Cove Villa Resort & Suites
Resort
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
SandCastles Resort Ocho Rios
SandCastles Resort Ocho Rios
SandCastles Resort Ocho Rios
1.0
Resort
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Condos at the Ridge
Condos at the Ridge
Condos at the Ridge
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Village Hotel Ocho Rios
Village Hotel Ocho Rios
Village Hotel Ocho Rios
4.5
Hotel
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Beach-side Condos at Turtle Beach Towers
Beach-side Condos at Turtle Beach Towers
Beach-side Condos at Turtle Beach Towers
Apartament
Xhamajka, Ocho Rios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.