Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Montego Bay me pishinë për fëmijë

Montego Bay
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 27 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Montego Bay në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Half Moon
Half Moon
Half Moon
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
Hyatt Ziva Rose Hall - All Inclusive
Hyatt Ziva Rose Hall - All Inclusive
Hyatt Ziva Rose Hall - All Inclusive
8.5 E mirë
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
Round Hill Hotel & Villas
Round Hill Hotel & Villas
Round Hill Hotel & Villas
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Jewel Grande Montego Bay Resort and Spa
Jewel Grande Montego Bay Resort and Spa
Jewel Grande Montego Bay Resort and Spa
8.5 E mirë
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Silent Waters Villa
Silent Waters Villa
Silent Waters Villa
Vila
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Waters Edge Villa Montego Bay
Waters Edge Villa Montego Bay
Waters Edge Villa Montego Bay
Shtëpi e mysafirëve
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Hilton Rose Hall Resort & Spa
Hilton Rose Hall Resort & Spa
Hilton Rose Hall Resort & Spa
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
RIU Montego Bay All Inclusive
RIU Montego Bay All Inclusive
RIU Montego Bay All Inclusive
7.9 Mesatare
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Royal Decameron Montego Beach Resort - ALL INCLUSIVE
Royal Decameron Montego Beach Resort - ALL INCLUSIVE
Royal Decameron Montego Beach Resort - ALL INCLUSIVE
6.6 Më poshtë mesatare
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Holiday Inn Resort Montego Bay All Inclusive
Holiday Inn Resort Montego Bay All Inclusive
Holiday Inn Resort Montego Bay All Inclusive
6.7 Më poshtë mesatare
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Toby's Resort
Toby's Resort
Toby's Resort
7.8 Mesatare
Hotel
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Deja Resort All Inclusive
Deja Resort All Inclusive
Deja Resort All Inclusive
7.6 Mesatare
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Grandiosa Hotel
Grandiosa Hotel
Grandiosa Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
SeaGarden Beach Resort - All Inclusive
SeaGarden Beach Resort - All Inclusive
SeaGarden Beach Resort - All Inclusive
7.4 Mesatare
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Verney House Resort
Verney House Resort
Verney House Resort
7.0 Mesatare
Hotel
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
Cariblue Hotel & Scuba Resort
Cariblue Hotel & Scuba Resort
Cariblue Hotel & Scuba Resort
Resort
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Skyclub Beach Suite at Mobay Club
Skyclub Beach Suite at Mobay Club
Skyclub Beach Suite at Mobay Club
Hotel
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Homestay - Homestay - Tranquility in Paradise
Homestay - Homestay - Tranquility in Paradise
Homestay - Homestay - Tranquility in Paradise
Dhoma pushimesh
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Donna Bed & Breakfast
Villa Donna Bed & Breakfast
Villa Donna Bed & Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Xhamajka, Montego Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Casa Marina Montego Bay at Seawind By The Vacation Casa
Casa Marina Montego Bay at Seawind By The Vacation Casa
Casa Marina Montego Bay at Seawind By The Vacation Casa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.