Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kingston me pishinë për fëmijë

Kingston
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kingston në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Spanish Court Hotel
Spanish Court Hotel
Spanish Court Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Courtleigh Hotel & Suites
Courtleigh Hotel & Suites
Courtleigh Hotel & Suites
Hotel
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Terra Nova All Suite Hotel
Terra Nova All Suite Hotel
Terra Nova All Suite Hotel
Hotel
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Strawberry Hill
Strawberry Hill
Strawberry Hill
8.5 E mirë
Hotel
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Jamaica Pegasus Hotel
The Jamaica Pegasus Hotel
The Jamaica Pegasus Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
Altamont Court Hotel
Altamont Court Hotel
Altamont Court Hotel
Hotel
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
RafJam Bed & Breakfast
RafJam Bed & Breakfast
RafJam Bed & Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Eventuality B&B New Kingston
Eventuality B&B New Kingston
Eventuality B&B New Kingston
Mengjezore dhe Mbrëmje
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Sunset Strip Acadia Guest Apartment By The Vacation Casa
Sunset Strip Acadia Guest Apartment By The Vacation Casa
Sunset Strip Acadia Guest Apartment By The Vacation Casa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Kondicioner
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
The Cabin at Long Mountain Country Club By The Vacation Casa
The Cabin at Long Mountain Country Club By The Vacation Casa
The Cabin at Long Mountain Country Club By The Vacation Casa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Ocho Rios Golden View By The Vacation Casa
Ocho Rios Golden View By The Vacation Casa
Ocho Rios Golden View By The Vacation Casa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
New Kingston Guest Apt at Dorchester
New Kingston Guest Apt at Dorchester
New Kingston Guest Apt at Dorchester
Apartament
Xhamajka, Kingston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.