Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Venecia me pishinë për fëmijë

Venecia
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 215 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Venecia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The St Regis Venice
The St Regis Venice
The St Regis Venice
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Baglioni Hotel Luna - The Leading Hotels of the World
Baglioni Hotel Luna - The Leading Hotels of the World
Baglioni Hotel Luna - The Leading Hotels of the World
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Excelsior Venice
Hotel Excelsior Venice
Hotel Excelsior Venice
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Metropole Venice
Hotel Metropole Venice
Hotel Metropole Venice
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
JW Marriott Venice Resort & Spa
JW Marriott Venice Resort & Spa
JW Marriott Venice Resort & Spa
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
NH Collection Venezia Grand Hotel Dei Dogi
NH Collection Venezia Grand Hotel Dei Dogi
NH Collection Venezia Grand Hotel Dei Dogi
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sina Centurion Palace
Sina Centurion Palace
Sina Centurion Palace
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
San Clemente Palace Kempinski Hotel Venice
San Clemente Palace Kempinski Hotel Venice
San Clemente Palace Kempinski Hotel Venice
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Londra Palace
Hotel Londra Palace
Hotel Londra Palace
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Ca' Sagredo Hotel
Ca' Sagredo Hotel
Ca' Sagredo Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Gritti Palace A Luxury Collection Hotel
The Gritti Palace A Luxury Collection Hotel
The Gritti Palace A Luxury Collection Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Belmond Hotel Cipriani
Belmond Hotel Cipriani
Belmond Hotel Cipriani
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
PalazzinaG
PalazzinaG
PalazzinaG
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Bauer Palazzo
Bauer Palazzo
Bauer Palazzo
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Antico Panada
Antico Panada
Antico Panada
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Albergo Cavalletto & Doge Orseolo
Albergo Cavalletto & Doge Orseolo
Albergo Cavalletto & Doge Orseolo
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Ala
Hotel Ala
Hotel Ala
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Savoia & Jolanda
Savoia & Jolanda
Savoia & Jolanda
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Rialto Venice
Hotel Rialto Venice
Hotel Rialto Venice
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Principe Venice
Hotel Principe Venice
Hotel Principe Venice
Hotel
Italia, Venecia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.