Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Torino me pishinë për fëmijë

Torino
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Torino në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Hotel Sitea
Grand Hotel Sitea
Grand Hotel Sitea
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Principi di Piemonte UNA Esperienze
Principi di Piemonte UNA Esperienze
Principi di Piemonte UNA Esperienze
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Diplomatic Turin
Hotel Diplomatic Turin
Hotel Diplomatic Turin
7.7 Mesatare
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
NH Torino Lingotto Congress
NH Torino Lingotto Congress
NH Torino Lingotto Congress
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Starhotels Majestic
Starhotels Majestic
Starhotels Majestic
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
NH Collection Torino Piazza Carlina
NH Collection Torino Piazza Carlina
NH Collection Torino Piazza Carlina
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Alpi Resort
Hotel Alpi Resort
Hotel Alpi Resort
7.7 Mesatare
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
DoubleTree by Hilton Turin Lingotto
DoubleTree by Hilton Turin Lingotto
DoubleTree by Hilton Turin Lingotto
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Turin Corso Francia
Holiday Inn Turin Corso Francia
Holiday Inn Turin Corso Francia
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Best Western Hotel Luxor
Best Western Hotel Luxor
Best Western Hotel Luxor
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Best Western Hotel Piemontese
Best Western Hotel Piemontese
Best Western Hotel Piemontese
8.0 E mirë
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
AC Hotel Torino A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Torino A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Torino A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel & Residence Torino Centro
Hotel & Residence Torino Centro
Hotel & Residence Torino Centro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Art Hotel Boston
Art Hotel Boston
Art Hotel Boston
7.1 Mesatare
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Holiday Inn Turin City Centre
Holiday Inn Turin City Centre
Holiday Inn Turin City Centre
7.7 Mesatare
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Eco Art Hotel Statuto
Eco Art Hotel Statuto
Eco Art Hotel Statuto
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Duparc Contemporary Suites
Duparc Contemporary Suites
Duparc Contemporary Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Villa Savoia
Hotel Villa Savoia
Hotel Villa Savoia
7.6 Mesatare
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Plaza Turin
Hotel Plaza Turin
Hotel Plaza Turin
Hotel
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
La Luna e i Falo
La Luna e i Falo
La Luna e i Falo
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Torino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.