Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Trapani me pishinë për fëmijë

Trapani
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Trapani në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Residence Le Chiavi Di San Francesco
Hotel Residence Le Chiavi Di San Francesco
Hotel Residence Le Chiavi Di San Francesco
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
San Domenico Residence Trapani
San Domenico Residence Trapani
San Domenico Residence Trapani
Apartament
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
CasaTrapani B&B ed Appartamenti
CasaTrapani B&B ed Appartamenti
CasaTrapani B&B ed Appartamenti
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
B&B Petali
B&B Petali
B&B Petali
9.0 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
I Giardini di Elencosta
I Giardini di Elencosta
I Giardini di Elencosta
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Crystal Hotel Trapani
Crystal Hotel Trapani
Crystal Hotel Trapani
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Duca di Castelmonte
Duca di Castelmonte
Duca di Castelmonte
8.5 E mirë
Agriturizëm/Fermer
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Il Cortile Fiorito srl
Il Cortile Fiorito srl
Il Cortile Fiorito srl
Apartament
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
Ai Lumi
Ai Lumi
Ai Lumi
Hotel
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
La Trinacria Bed & Breakfast
La Trinacria Bed & Breakfast
La Trinacria Bed & Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Borgo Pida
Borgo Pida
Borgo Pida
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Il Quadrifoglio
Il Quadrifoglio
Il Quadrifoglio
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Speranza Trapani
Villa Speranza Trapani
Villa Speranza Trapani
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
B&B La dolce siesta
B&B La dolce siesta
B&B La dolce siesta
6.9 Më poshtë mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Firriato Hospitality - Baglio Soria
Firriato Hospitality - Baglio Soria
Firriato Hospitality - Baglio Soria
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
La Rocca Scavata
La Rocca Scavata
La Rocca Scavata
8.9 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
11.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
B&B Intrabartolo
B&B Intrabartolo
B&B Intrabartolo
7.1 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Giardini Mon Plaisir
Giardini Mon Plaisir
Giardini Mon Plaisir
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Le Case Di Anna E Carla
Le Case Di Anna E Carla
Le Case Di Anna E Carla
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Dragonfly Trapani
Dragonfly Trapani
Dragonfly Trapani
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Trapani
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.