Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sorrento me pishinë për fëmijë

Sorrento
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 71 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sorrento në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Hotel Royal Sorrento
Grand Hotel Royal Sorrento
Grand Hotel Royal Sorrento
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hotel Ambasciatori
Grand Hotel Ambasciatori
Grand Hotel Ambasciatori
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hotel Excelsior Vittoria
Grand Hotel Excelsior Vittoria
Grand Hotel Excelsior Vittoria
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Parco dei Principi Sorrento
Parco dei Principi Sorrento
Parco dei Principi Sorrento
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Belair Sorrento
Hotel Belair Sorrento
Hotel Belair Sorrento
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Grand Hotel La Favorita
Grand Hotel La Favorita
Grand Hotel La Favorita
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Bellevue Syrene
Bellevue Syrene
Bellevue Syrene
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hotel Cocumella
Grand Hotel Cocumella
Grand Hotel Cocumella
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hotel Aminta
Grand Hotel Aminta
Grand Hotel Aminta
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Grand Hotel de la Ville Sorrento
Grand Hotel de la Ville Sorrento
Grand Hotel de la Ville Sorrento
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hilton Sorrento Palace
Hilton Sorrento Palace
Hilton Sorrento Palace
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ulisse Deluxe Hostel
Ulisse Deluxe Hostel
Ulisse Deluxe Hostel
8.4 E mirë
Hostel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Plaza Sorrento
Hotel Plaza Sorrento
Hotel Plaza Sorrento
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Il Nido Sorrento
Hotel Il Nido Sorrento
Hotel Il Nido Sorrento
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Prestige Sorrento
Hotel Prestige Sorrento
Hotel Prestige Sorrento
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Rivage
Hotel Rivage
Hotel Rivage
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel La Vue d'Or
Hotel La Vue d'Or
Hotel La Vue d'Or
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Grand Hotel Capodimonte Sorrento
Grand Hotel Capodimonte Sorrento
Grand Hotel Capodimonte Sorrento
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Continental Sorrento
Hotel Continental Sorrento
Hotel Continental Sorrento
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Imperial Hotel Tramontano
Imperial Hotel Tramontano
Imperial Hotel Tramontano
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Sorrento
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.