Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Siena me pishinë për fëmijë

Siena
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 27 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Siena në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Il Giardino
Hotel Il Giardino
Hotel Il Giardino
Hotel
Italia, Siena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Fullino Nero Rta - Residenza Turistico Alberghiera
Fullino Nero Rta - Residenza Turistico Alberghiera
Fullino Nero Rta - Residenza Turistico Alberghiera
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi fshati/palës
Italia, Siena
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Certosa Di Maggiano
Hotel Certosa Di Maggiano
Hotel Certosa Di Maggiano
Hotel
Italia, Siena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Le Camerine di Silvia 2
Le Camerine di Silvia 2
Le Camerine di Silvia 2
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Siena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
Villa Zara Siena
Villa Zara Siena
Villa Zara Siena
Dhoma pushimesh
Italia, Siena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Villa Socini
Villa Socini
Villa Socini
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Siena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Casa di Osio - Porta Romana
Casa di Osio - Porta Romana
Casa di Osio - Porta Romana
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Siena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.