Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Salerno me pishinë për fëmijë

Salerno
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Salerno në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Hotel Salerno
Grand Hotel Salerno
Grand Hotel Salerno
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Mediterranea Hotel & Convention Center
Mediterranea Hotel & Convention Center
Mediterranea Hotel & Convention Center
7.2 Mesatare
Hotel
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Novotel Salerno Est Arechi
Novotel Salerno Est Arechi
Novotel Salerno Est Arechi
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Suite 39 Guest House
Suite 39 Guest House
Suite 39 Guest House
8.6 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Il Vicolo Della Neve B&B
Il Vicolo Della Neve B&B
Il Vicolo Della Neve B&B
8.4 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Villa Poseidon Boutique Hotel
Villa Poseidon Boutique Hotel
Villa Poseidon Boutique Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
B&B La Vie en Rose Salerno
B&B La Vie en Rose Salerno
B&B La Vie en Rose Salerno
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Un Tetto Di Stelle Deluxe Home
Un Tetto Di Stelle Deluxe Home
Un Tetto Di Stelle Deluxe Home
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Tuttoincentro
Tuttoincentro
Tuttoincentro
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Casa Castagna Salerno
Casa Castagna Salerno
Casa Castagna Salerno
8.9 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Salerno Inn B&B
Salerno Inn B&B
Salerno Inn B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Cuscino e Cornetto
Cuscino e Cornetto
Cuscino e Cornetto
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Salerno nel Cuore
Salerno nel Cuore
Salerno nel Cuore
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
B&B Diemme Studio
B&B Diemme Studio
B&B Diemme Studio
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Salerno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.