Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Romën me pishinë për fëmijë

Romën
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 577 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Romën në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Hotel
Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Hotel
Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Anantara Palazzo Naiadi
Anantara Palazzo Naiadi
Anantara Palazzo Naiadi
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hotel Plaza
Grand Hotel Plaza
Grand Hotel Plaza
7.2 Mesatare
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Raphael - Relais & Chateaux
Hotel Raphael - Relais & Chateaux
Hotel Raphael - Relais & Chateaux
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Westin Excelsior Rome
The Westin Excelsior Rome
The Westin Excelsior Rome
7.5 Mesatare
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Gran Melia Rome
Gran Melia Rome
Gran Melia Rome
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
La Griffe Roma - MGallery Collection
La Griffe Roma - MGallery Collection
La Griffe Roma - MGallery Collection
8.1 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Ambasciatori Palace Hotel
Ambasciatori Palace Hotel
Ambasciatori Palace Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Palazzo Ripetta
Palazzo Ripetta
Palazzo Ripetta
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The St Regis Rome
The St Regis Rome
The St Regis Rome
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Locarno Rome
Hotel Locarno Rome
Hotel Locarno Rome
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Splendide Royal Rome
Hotel Splendide Royal Rome
Hotel Splendide Royal Rome
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
NH Collection Palazzo Cinquecento
NH Collection Palazzo Cinquecento
NH Collection Palazzo Cinquecento
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hassler Roma
Hassler Roma
Hassler Roma
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sina Bernini Bristol
Sina Bernini Bristol
Sina Bernini Bristol
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel d'Inghilterra Roma - Starhotels Collezione
Hotel d'Inghilterra Roma - Starhotels Collezione
Hotel d'Inghilterra Roma - Starhotels Collezione
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rocco Forte Hotel De Russie
Rocco Forte Hotel De Russie
Rocco Forte Hotel De Russie
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Baglioni Hotel Regina - The Leading Hotels of the World
Baglioni Hotel Regina - The Leading Hotels of the World
Baglioni Hotel Regina - The Leading Hotels of the World
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Sofitel Rome Villa Borghese
Sofitel Rome Villa Borghese
Sofitel Rome Villa Borghese
8.7 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Aleph Rome Hotel Curio Collection by Hilton
Aleph Rome Hotel Curio Collection by Hilton
Aleph Rome Hotel Curio Collection by Hilton
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.