Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rimini me pishinë për fëmijë

Rimini
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 182 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Rimini në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
i-Suite Hotel
i-Suite Hotel
i-Suite Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Grand Hotel Rimini e Residenza Parco Fellini
Grand Hotel Rimini e Residenza Parco Fellini
Grand Hotel Rimini e Residenza Parco Fellini
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Erbavoglio Hotel
Erbavoglio Hotel
Erbavoglio Hotel
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Touring Rimini
Hotel Touring Rimini
Hotel Touring Rimini
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Diplomat Palace
Hotel Diplomat Palace
Hotel Diplomat Palace
8.0 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Milton Rimini
Hotel Milton Rimini
Hotel Milton Rimini
7.8 Mesatare
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Polo Rimini
Hotel Polo Rimini
Hotel Polo Rimini
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Aqua Hotel Rimini
Aqua Hotel Rimini
Aqua Hotel Rimini
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Le Rose Suite Hotel
Le Rose Suite Hotel
Le Rose Suite Hotel
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Club House Hotel Rimini
Club House Hotel Rimini
Club House Hotel Rimini
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Card International Hotel
Card International Hotel
Card International Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rimini Suite Hotel
Rimini Suite Hotel
Rimini Suite Hotel
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Sunset
Hotel Sunset
Hotel Sunset
7.4 Mesatare
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Savoia Hotel Rimini
Savoia Hotel Rimini
Savoia Hotel Rimini
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Accademia Hotel
Accademia Hotel
Accademia Hotel
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Oxygen Lifestyle Hotel Helvetia Parco
Oxygen Lifestyle Hotel Helvetia Parco
Oxygen Lifestyle Hotel Helvetia Parco
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Aria Rimini
Hotel Aria Rimini
Hotel Aria Rimini
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Rosabianca
Hotel Rosabianca
Hotel Rosabianca
7.3 Mesatare
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
Hotel Imperial Beach
Hotel Imperial Beach
Hotel Imperial Beach
7.4 Mesatare
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
National Hotel Rimini
National Hotel Rimini
National Hotel Rimini
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Rimini
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.