Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Raguza me pishinë për fëmijë

Raguza
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Raguza në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Relais Antica Badia
Relais Antica Badia
Relais Antica Badia
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Eremo Della Giubiliana
Eremo Della Giubiliana
Eremo Della Giubiliana
8.7 E mirë
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Artemisia Resort
Artemisia Resort
Artemisia Resort
9.2 E shkëlqyer
Resort
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Dell'Orologio
Hotel Dell'Orologio
Hotel Dell'Orologio
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Giardino Sul Duomo
Giardino Sul Duomo
Giardino Sul Duomo
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Silva Suri
Silva Suri
Silva Suri
Shtëpi fshati/palës
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
18.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Villa Carlotta Ragusa
Hotel Villa Carlotta Ragusa
Hotel Villa Carlotta Ragusa
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Relais Parco Cavalonga
Relais Parco Cavalonga
Relais Parco Cavalonga
8.1 E mirë
Shtëpi fshati/palës
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Relais & Chateaux Locanda Don Serafino
Relais & Chateaux Locanda Don Serafino
Relais & Chateaux Locanda Don Serafino
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Casato Licitra
Casato Licitra
Casato Licitra
8.7 E mirë
Shtëpi fshati/palës
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
14.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
De Stefano Palace Luxury Hotel
De Stefano Palace Luxury Hotel
De Stefano Palace Luxury Hotel
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Tenuta Zannafondo
Tenuta Zannafondo
Tenuta Zannafondo
Shtëpi fshati/palës
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Villa Boscarino
Villa Boscarino
Villa Boscarino
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Dependance Villa del Lauro
Dependance Villa del Lauro
Dependance Villa del Lauro
Hotel
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Tenuta Cammarana
Tenuta Cammarana
Tenuta Cammarana
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi fshati/palës
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Sogniblei
Sogniblei
Sogniblei
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Casa34
Casa34
Casa34
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Siqillya B&B
Siqillya B&B
Siqillya B&B
8.2 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Athena Resort
Athena Resort
Athena Resort
Resort
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
23.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Pica Pica
Pica Pica
Pica Pica
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Raguza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.