Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Portoferraio me pishinë për fëmijë

Portoferraio
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Portoferraio në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Villa Ottone
Hotel Villa Ottone
Hotel Villa Ottone
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Hermitage Portoferraio
Hotel Hermitage Portoferraio
Hotel Hermitage Portoferraio
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Baia Bianca Suites
Baia Bianca Suites
Baia Bianca Suites
Apartament
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Airone del Parco & Delle Terme
Hotel Airone del Parco & Delle Terme
Hotel Airone del Parco & Delle Terme
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Camping Village Rosselba Le Palme
Camping Village Rosselba Le Palme
Camping Village Rosselba Le Palme
8.0 E mirë
Parku i Pushimeve/Kampi
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Fabricia
Hotel Fabricia
Hotel Fabricia
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Residence Villa San Giovanni
Hotel Residence Villa San Giovanni
Hotel Residence Villa San Giovanni
7.8 Mesatare
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Acquamarina
Hotel Acquamarina
Hotel Acquamarina
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Allegroitalia Elba Golf
Allegroitalia Elba Golf
Allegroitalia Elba Golf
Apartament
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Danila Portoferraio
Hotel Danila Portoferraio
Hotel Danila Portoferraio
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Biodola
Hotel Biodola
Hotel Biodola
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Camping Village Scaglieri
Camping Village Scaglieri
Camping Village Scaglieri
Parku i Pushimeve/Kampi
Italia, Portoferraio
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.