Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Perugia me pishinë për fëmijë

Perugia
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Perugia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sina Brufani
Sina Brufani
Sina Brufani
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sangallo Palace
Sangallo Palace
Sangallo Palace
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel La Meridiana
Hotel La Meridiana
Hotel La Meridiana
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Etruscan Chocohotel
Etruscan Chocohotel
Etruscan Chocohotel
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Perusia Hotel
Perusia Hotel
Perusia Hotel
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Relais San Clemente
Relais San Clemente
Relais San Clemente
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Alla Posta Dei Donini & Spa
Alla Posta Dei Donini & Spa
Alla Posta Dei Donini & Spa
8.7 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Priori
Hotel Priori
Hotel Priori
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Perugia Plaza Hotel
Perugia Plaza Hotel
Perugia Plaza Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Relais dell'Olmo
Relais dell'Olmo
Relais dell'Olmo
8.7 E mirë
Shtëpi fshati/palës
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Rosalba Perugia
Hotel Rosalba Perugia
Hotel Rosalba Perugia
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Deco Hotel
Deco Hotel
Deco Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Best Western Hotel Quattrotorri
Best Western Hotel Quattrotorri
Best Western Hotel Quattrotorri
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Perugia Park Hotel
Perugia Park Hotel
Perugia Park Hotel
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ripa Relais Colle Del Sole
Ripa Relais Colle Del Sole
Ripa Relais Colle Del Sole
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Bonazzi
Hotel Bonazzi
Hotel Bonazzi
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Domus Volumnia Residence
Domus Volumnia Residence
Domus Volumnia Residence
Hotel
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Le Stanze di Galileo
Le Stanze di Galileo
Le Stanze di Galileo
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Fotokopjuesi
Podere Caldaruccio La Pineta
Podere Caldaruccio La Pineta
Podere Caldaruccio La Pineta
Agriturizëm/Fermer
Italia, Perugia
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Alla Residenza Domus Minervae
Alla Residenza Domus Minervae
Alla Residenza Domus Minervae
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.