Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Palermo me pishinë për fëmijë

Palermo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 73 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Palermo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Rocco Forte Villa Igiea
Rocco Forte Villa Igiea
Rocco Forte Villa Igiea
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Grand Hotel Wagner
Grand Hotel Wagner
Grand Hotel Wagner
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
NH Palermo
NH Palermo
NH Palermo
7.8 Mesatare
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Mercure Palermo Centro
Mercure Palermo Centro
Mercure Palermo Centro
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Casena Dei Colli Sure Hotel Collection by Best Western
Casena Dei Colli Sure Hotel Collection by Best Western
Casena Dei Colli Sure Hotel Collection by Best Western
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Porta di Castro
Porta di Castro
Porta di Castro
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Joli Palermo
Hotel Joli Palermo
Hotel Joli Palermo
7.7 Mesatare
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Palazzo Brunaccini
Hotel Palazzo Brunaccini
Hotel Palazzo Brunaccini
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Tonic
Hotel Tonic
Hotel Tonic
8.1 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Quintocanto Hotel & Spa
Quintocanto Hotel & Spa
Quintocanto Hotel & Spa
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Porta Felice & Spa
Hotel Porta Felice & Spa
Hotel Porta Felice & Spa
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Splendid Hotel La Torre
Splendid Hotel La Torre
Splendid Hotel La Torre
7.5 Mesatare
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Ucciardhome Hotel
Ucciardhome Hotel
Ucciardhome Hotel
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Massimo Plaza Hotel
Massimo Plaza Hotel
Massimo Plaza Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Posta Palermo
Hotel Posta Palermo
Hotel Posta Palermo
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
BB 10 Serpotta
BB 10 Serpotta
BB 10 Serpotta
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Mondello Palace Hotel
Mondello Palace Hotel
Mondello Palace Hotel
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Best Western Ai Cavalieri Hotel
Best Western Ai Cavalieri Hotel
Best Western Ai Cavalieri Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Plaza Opera
Hotel Plaza Opera
Hotel Plaza Opera
8.0 E mirë
Hotel
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Bed and Breakfast Opera
Bed and Breakfast Opera
Bed and Breakfast Opera
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Palermo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.