Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ostuni me pishinë për fëmijë

Ostuni
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ostuni në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Ostuni Palace - Hotel Meeting Spa
Ostuni Palace - Hotel Meeting Spa
Ostuni Palace - Hotel Meeting Spa
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Relais Sant'Eligio
Relais Sant'Eligio
Relais Sant'Eligio
8.1 E mirë
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Masseria Salinola
Masseria Salinola
Masseria Salinola
Shtëpi fshati/palës
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Monte Sarago
Hotel Monte Sarago
Hotel Monte Sarago
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel La Terra
Hotel La Terra
Hotel La Terra
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Masseria Il Frantoio
Masseria Il Frantoio
Masseria Il Frantoio
8.9 E mirë
Agriturizëm/Fermer
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Residence Club Barbara
Residence Club Barbara
Residence Club Barbara
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Grand Hotel Masseria Santa Lucia
Grand Hotel Masseria Santa Lucia
Grand Hotel Masseria Santa Lucia
7.6 Mesatare
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Citta Bianca Country Resort
Citta Bianca Country Resort
Citta Bianca Country Resort
7.6 Mesatare
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Masseria Tutosa
Hotel Masseria Tutosa
Hotel Masseria Tutosa
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Ostuni Rosa Marina Resort
Ostuni Rosa Marina Resort
Ostuni Rosa Marina Resort
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
Piccolo Hotel Villa Rosa
Piccolo Hotel Villa Rosa
Piccolo Hotel Villa Rosa
Hotel
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Agriturismo Masseria Morrone
Agriturismo Masseria Morrone
Agriturismo Masseria Morrone
Agriturizëm/Fermer
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Biancadamare
Biancadamare
Biancadamare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Masseria Ferri
Masseria Ferri
Masseria Ferri
8.9 E mirë
Agriturizëm/Fermer
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
14.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Blumarine Residence Club
Blumarine Residence Club
Blumarine Residence Club
6.0 Më poshtë mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Agriturismo Salinola
Agriturismo Salinola
Agriturismo Salinola
Agriturizëm/Fermer
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Agritrulli
Agritrulli
Agritrulli
Shtëpi fshati/palës
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
14.7 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
La Terrazza Sulla Rupe Relais
La Terrazza Sulla Rupe Relais
La Terrazza Sulla Rupe Relais
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Masseria Le Carrube
Masseria Le Carrube
Masseria Le Carrube
9.4 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Ostuni
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.