Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mestre me pishinë për fëmijë

Mestre
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Mestre në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Best Western Plus Hotel Bologna
Best Western Plus Hotel Bologna
Best Western Plus Hotel Bologna
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Novotel Venezia Mestre Castellana
Novotel Venezia Mestre Castellana
Novotel Venezia Mestre Castellana
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Centrale Mestre
Hotel Centrale Mestre
Hotel Centrale Mestre
7.4 Mesatare
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Voco Venice Mestre - The Quid
Voco Venice Mestre - The Quid
Voco Venice Mestre - The Quid
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Ambasciatori Hotel Venice Mestre Tapestry Collection by Hilton
Ambasciatori Hotel Venice Mestre Tapestry Collection by Hilton
Ambasciatori Hotel Venice Mestre Tapestry Collection by Hilton
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Mercure Venezia-Marghera
Hotel Mercure Venezia-Marghera
Hotel Mercure Venezia-Marghera
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Park Hotel Ai Pini
Park Hotel Ai Pini
Park Hotel Ai Pini
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Piave
Hotel Piave
Hotel Piave
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Vivit
Hotel Vivit
Hotel Vivit
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Barbarich
Villa Barbarich
Villa Barbarich
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel San Giuliano
Hotel San Giuliano
Hotel San Giuliano
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Green Garden Resort Mestre
Green Garden Resort Mestre
Green Garden Resort Mestre
Resort
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Hotel Aurora Mestre
Hotel Aurora Mestre
Hotel Aurora Mestre
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Nuova Mestre
Hotel Nuova Mestre
Hotel Nuova Mestre
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Venice Michelangelo Hotel
Venice Michelangelo Hotel
Venice Michelangelo Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Chiara - Lodge
Chiara - Lodge
Chiara - Lodge
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Moro Lin
Villa Moro Lin
Villa Moro Lin
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Antica Fenice
Hotel Antica Fenice
Hotel Antica Fenice
Hotel
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Four Points by Sheraton Venice Mestre
Four Points by Sheraton Venice Mestre
Four Points by Sheraton Venice Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Train Station B&B
Train Station B&B
Train Station B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Mestre
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zbardhja
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.