Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Martina Franca me pishinë për fëmijë

Martina Franca
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Martina Franca në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Villa San Martino Martina Franca
Villa San Martino Martina Franca
Villa San Martino Martina Franca
Hotel
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Masseria Chiancone Torricella
Masseria Chiancone Torricella
Masseria Chiancone Torricella
Hotel
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Park Hotel San Michele
Park Hotel San Michele
Park Hotel San Michele
Hotel
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Masseria Sant'Elia Martina Franca
Masseria Sant'Elia Martina Franca
Masseria Sant'Elia Martina Franca
8.0 E mirë
Shtëpi fshati/palës
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Agriturismo Arco di Sole
Agriturismo Arco di Sole
Agriturismo Arco di Sole
Fermer
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Savito B&B
Savito B&B
Savito B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Coppola di Seta
Coppola di Seta
Coppola di Seta
9.4 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
B&B Masseria Nuove Caselle
B&B Masseria Nuove Caselle
B&B Masseria Nuove Caselle
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Trulli Il Castagno
Trulli Il Castagno
Trulli Il Castagno
Shtëpi fshati/palës
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Masseria Luco
Masseria Luco
Masseria Luco
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Masseria Battaglini
Masseria Battaglini
Masseria Battaglini
Shtëpi fshati/palës
Italia, Martina Franca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.