Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ferrara me pishinë për fëmijë

Ferrara
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ferrara në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Touring Ferrara
Hotel Touring Ferrara
Hotel Touring Ferrara
8.7 E mirë
Hotel
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Orologio
Hotel Orologio
Hotel Orologio
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Annunziata
Hotel Annunziata
Hotel Annunziata
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
L'ippogrifo Room & Breakfast
L'ippogrifo Room & Breakfast
L'ippogrifo Room & Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Locanda Borgonuovo
Locanda Borgonuovo
Locanda Borgonuovo
8.9 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Agriturismo Corte dei Gioghi
Agriturismo Corte dei Gioghi
Agriturismo Corte dei Gioghi
8.5 E mirë
Agriturizëm/Fermer
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Il Giardino Di Rebecca
Il Giardino Di Rebecca
Il Giardino Di Rebecca
Dhoma pushimesh
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Agriturismo Lama Di Valle Rosa
Agriturismo Lama Di Valle Rosa
Agriturismo Lama Di Valle Rosa
Hotel
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Horti Della Fasanara
Horti Della Fasanara
Horti Della Fasanara
Shtëpi fshati/palës
Italia, Ferrara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.