Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Fasano me pishinë për fëmijë

Fasano
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Fasano në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Borgo Egnazia
Borgo Egnazia
Borgo Egnazia
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Granserena Hotel
Granserena Hotel
Granserena Hotel
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Sierra Silvana
Hotel Sierra Silvana
Hotel Sierra Silvana
8.0 E mirë
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Park Hotel Sant'Elia
Park Hotel Sant'Elia
Park Hotel Sant'Elia
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Masseria Spetterrata
Masseria Spetterrata
Masseria Spetterrata
Agriturizëm/Fermer
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
12.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Masseria Montenapoleone
Masseria Montenapoleone
Masseria Montenapoleone
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi fshati/palës
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Al Mirador Resort
Al Mirador Resort
Al Mirador Resort
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Masseria Salamina
Masseria Salamina
Masseria Salamina
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi fshati/palës
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Casale del Murgese Country Resort
Casale del Murgese Country Resort
Casale del Murgese Country Resort
8.1 E mirë
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Donna Lucrezia Fasano
Donna Lucrezia Fasano
Donna Lucrezia Fasano
Shtëpi fshati/palës
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Masseria Torre Del Diamante
Masseria Torre Del Diamante
Masseria Torre Del Diamante
Shtëpi fshati/palës
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Del Levante
Hotel Del Levante
Hotel Del Levante
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Masseria Ancella
Masseria Ancella
Masseria Ancella
Shtëpi fshati/palës
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
11.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
B&B GianLuis
B&B GianLuis
B&B GianLuis
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Masseria Chiancarella
Masseria Chiancarella
Masseria Chiancarella
6.9 Më poshtë mesatare
Agriturizëm/Fermer
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel La Silvana
Hotel La Silvana
Hotel La Silvana
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Le Terrazze Miramare B&B
Le Terrazze Miramare B&B
Le Terrazze Miramare B&B
Shtëpi fshati/palës
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Masseria Pelosella B&B
Masseria Pelosella B&B
Masseria Pelosella B&B
Shtëpi fshati/palës
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Bed & Breakfast Amati
Bed & Breakfast Amati
Bed & Breakfast Amati
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
B&B Villa Lorenza
B&B Villa Lorenza
B&B Villa Lorenza
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Fasano
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.