Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cervia me pishinë për fëmijë

Cervia
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 63 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cervia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Waldorf
Hotel Waldorf
Hotel Waldorf
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Palace Hotel Cervia
Palace Hotel Cervia
Palace Hotel Cervia
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
MarePineta Resort
MarePineta Resort
MarePineta Resort
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Club Hotel Dante Cervia
Club Hotel Dante Cervia
Club Hotel Dante Cervia
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Schiller Hotel
Schiller Hotel
Schiller Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Del Mare Spa Resort
Villa Del Mare Spa Resort
Villa Del Mare Spa Resort
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Adria Cervia
Hotel Adria Cervia
Hotel Adria Cervia
7.1 Mesatare
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Buratti
Hotel Buratti
Hotel Buratti
8.0 E mirë
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Zenith Cervia
Hotel Zenith Cervia
Hotel Zenith Cervia
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Universal Hotel Cervia
Universal Hotel Cervia
Universal Hotel Cervia
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Gambrinus Cervia
Hotel Gambrinus Cervia
Hotel Gambrinus Cervia
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Park Hotel Zaira
Park Hotel Zaira
Park Hotel Zaira
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Conchiglia Cervia
Hotel Conchiglia Cervia
Hotel Conchiglia Cervia
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sportur Club Hotel Cervia
Sportur Club Hotel Cervia
Sportur Club Hotel Cervia
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Ausonia Cervia
Hotel Ausonia Cervia
Hotel Ausonia Cervia
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Orchidea Cervia
Hotel Orchidea Cervia
Hotel Orchidea Cervia
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Levante Cervia
Hotel Levante Cervia
Hotel Levante Cervia
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Lydia Cervia
Hotel Lydia Cervia
Hotel Lydia Cervia
8.5 E mirë
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Ridolfi
Hotel Ridolfi
Hotel Ridolfi
7.7 Mesatare
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Perla Verde Hotel
Perla Verde Hotel
Perla Verde Hotel
Hotel
Italia, Cervia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.