Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Katania me pishinë për fëmijë

Katania
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 47 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Katania në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Romano Palace Luxury Hotel
Romano Palace Luxury Hotel
Romano Palace Luxury Hotel
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Catania International Airport Hotel
Catania International Airport Hotel
Catania International Airport Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Palace Catania UNA Esperienze
Palace Catania UNA Esperienze
Palace Catania UNA Esperienze
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
NH Catania Centro
NH Catania Centro
NH Catania Centro
8.0 E mirë
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Il Principe Hotel Catania
Il Principe Hotel Catania
Il Principe Hotel Catania
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Villa Del Bosco Hotel
Villa Del Bosco Hotel
Villa Del Bosco Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Best Western Hotel Mediterraneo
Best Western Hotel Mediterraneo
Best Western Hotel Mediterraneo
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Liberty Hotel Catania
Liberty Hotel Catania
Liberty Hotel Catania
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Villa Romeo
Hotel Villa Romeo
Hotel Villa Romeo
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Nettuno Catania
Hotel Nettuno Catania
Hotel Nettuno Catania
7.5 Mesatare
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Da Gianni e Lucia Rooms
Da Gianni e Lucia Rooms
Da Gianni e Lucia Rooms
8.2 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Regina Margherita Catania
Hotel Regina Margherita Catania
Hotel Regina Margherita Catania
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Tavolinë udhëtimi
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Shërbimi i Biletave
Suite Inn Catania
Suite Inn Catania
Suite Inn Catania
Dhoma pushimesh
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Il Gattopardo House
Il Gattopardo House
Il Gattopardo House
8.6 E mirë
Hostel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
B&B Stesicoro City Center
B&B Stesicoro City Center
B&B Stesicoro City Center
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Solsicily
Solsicily
Solsicily
8.1 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Vrapim me anije nën ujë
Santuzza Art Hotel Catania
Santuzza Art Hotel Catania
Santuzza Art Hotel Catania
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Villaggio Albergo Internazionale La Plaja
Villaggio Albergo Internazionale La Plaja
Villaggio Albergo Internazionale La Plaja
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sangiuliano114 B&B
Sangiuliano114 B&B
Sangiuliano114 B&B
8.8 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Villaggio Turistico Europeo
Villaggio Turistico Europeo
Villaggio Turistico Europeo
Han
Italia, Katania
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.