Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cagliari me pishinë për fëmijë

Cagliari
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 34 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cagliari në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
T Hotel Cagliari
T Hotel Cagliari
T Hotel Cagliari
Hotel
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Regina Margherita Cagliari
Hotel Regina Margherita Cagliari
Hotel Regina Margherita Cagliari
Hotel
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Cagliari
Holiday Inn Cagliari
Holiday Inn Cagliari
7.9 Mesatare
Hotel
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Sardegna Hotel - Suites & Restaurant
Sardegna Hotel - Suites & Restaurant
Sardegna Hotel - Suites & Restaurant
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Zsuite
Zsuite
Zsuite
8.9 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
La Peonia Boutique B&B
La Peonia Boutique B&B
La Peonia Boutique B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Fior Di Loto
Fior Di Loto
Fior Di Loto
8.3 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Sa Domu Cheta
Sa Domu Cheta
Sa Domu Cheta
Dhoma pushimesh
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Asistent
Cagliari Boutique Rooms
Cagliari Boutique Rooms
Cagliari Boutique Rooms
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Castelletto Suites
Castelletto Suites
Castelletto Suites
Apartament
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Maison Miramare Boutique Hotel
Maison Miramare Boutique Hotel
Maison Miramare Boutique Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Villa Sveva
Hotel Villa Sveva
Hotel Villa Sveva
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Al Solemar B&B
Al Solemar B&B
Al Solemar B&B
6.2 Më poshtë mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Chambres Du Monde
Chambres Du Monde
Chambres Du Monde
Hotel
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Palazzo Dessy
Palazzo Dessy
Palazzo Dessy
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Buen Aire
Buen Aire
Buen Aire
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
B&B St Remy
B&B St Remy
B&B St Remy
Mengjezore dhe Mbrëmje
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Da Laura Cagliari
Da Laura Cagliari
Da Laura Cagliari
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
All'Operetta di Cagliari
All'Operetta di Cagliari
All'Operetta di Cagliari
7.8 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Le Suite Sul Corso
Le Suite Sul Corso
Le Suite Sul Corso
9.1 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Italia, Cagliari
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.