Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bardolino me pishinë për fëmijë

Bardolino
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bardolino në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Caesius Thermae & Spa Resort
Hotel Caesius Thermae & Spa Resort
Hotel Caesius Thermae & Spa Resort
Hotel
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Aqualux Hotel Spa & Suite
Aqualux Hotel Spa & Suite
Aqualux Hotel Spa & Suite
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Parc Hotel Germano Suites
Parc Hotel Germano Suites
Parc Hotel Germano Suites
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Corte San Luca Apartments
Corte San Luca Apartments
Corte San Luca Apartments
Apartament
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Ca' Mura
Hotel Ca' Mura
Hotel Ca' Mura
7.8 Mesatare
Hotel
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
La Rocca Camping Village
La Rocca Camping Village
La Rocca Camping Village
Parku i Pushimeve/Kampi
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Residence Beatrix
Residence Beatrix
Residence Beatrix
Apartament
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Zbardhja
Camping Serenella
Camping Serenella
Camping Serenella
Parku i Pushimeve/Kampi
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Peshkimi
Agriturismo Tenuta la Pergola
Agriturismo Tenuta la Pergola
Agriturismo Tenuta la Pergola
Fermer
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Residence Vignol
Residence Vignol
Residence Vignol
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Italia, Bardolino
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.