Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Netanja me pishinë për fëmijë

Netanja
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Netanja në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Leonardo Plaza Netanya Hotel
Leonardo Plaza Netanya Hotel
Leonardo Plaza Netanya Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Island Luxurious Suites Hotel
Island Luxurious Suites Hotel
Island Luxurious Suites Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Seasons Hotel - on the sea
The Seasons Hotel - on the sea
The Seasons Hotel - on the sea
7.4 Mesatare
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Ramada Hotel & Suites Netanya
Ramada Hotel & Suites Netanya
Ramada Hotel & Suites Netanya
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Vert Lagoon Netanya
Vert Lagoon Netanya
Vert Lagoon Netanya
8.2 E mirë
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
AZIMUT Hotel Medi Terre Netanya
AZIMUT Hotel Medi Terre Netanya
AZIMUT Hotel Medi Terre Netanya
8.5 E mirë
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Residence Hotel
Residence Hotel
Residence Hotel
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
King Solomon Hotel Netanya
King Solomon Hotel Netanya
King Solomon Hotel Netanya
5.8
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Q Village - Poleg Beach
Q Village - Poleg Beach
Q Village - Poleg Beach
5.2
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Residence Beach Hotel
Residence Beach Hotel
Residence Beach Hotel
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Izraeli, Netanja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.