Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Jeruzalemin me kuzhinë dhe kuzhinete

Jeruzalemin
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Jeruzalemin për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Jerusalem Gold Hotel
Jerusalem Gold Hotel
Jerusalem Gold Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Addar Hotel
Addar Hotel
Addar Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Legacy Hotel Jerusalem
Legacy Hotel Jerusalem
Legacy Hotel Jerusalem
8.2 E mirë
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rafael Residence Boutique
Rafael Residence Boutique
Rafael Residence Boutique
Apartament
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
City Center Jerusalem
City Center Jerusalem
City Center Jerusalem
8.1 E mirë
Apartament
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hillel 11
Hillel 11
Hillel 11
7.2 Mesatare
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Jerusalem Panorama Hotel
Jerusalem Panorama Hotel
Jerusalem Panorama Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Lev Yerushalayim Hotel
Lev Yerushalayim Hotel
Lev Yerushalayim Hotel
6.2 Më poshtë mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
The Market Courtyard - Suites Hotel
The Market Courtyard - Suites Hotel
The Market Courtyard - Suites Hotel
Apartament
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Allenby2 B&B
Allenby2 B&B
Allenby2 B&B
7.9 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
Jerusalem Garden Home
Jerusalem Garden Home
Jerusalem Garden Home
8.2 E mirë
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Christmas Hotel
Christmas Hotel
Christmas Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Mike's House Jerusalem
Mike's House Jerusalem
Mike's House Jerusalem
9.2 E shkëlqyer
Tzimmer/Lojë fjetjeje me mëngë
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Jaffa 60 Apartments Jonathan Hotel Chain
Jaffa 60 Apartments Jonathan Hotel Chain
Jaffa 60 Apartments Jonathan Hotel Chain
Apartament
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Shlomtzi Hotel
Shlomtzi Hotel
Shlomtzi Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Cinema Hostel Jerusalem
7.8 Mesatare
Hostel
Izraeli, Jeruzalemin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.