Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Herzliya me Pishinë në Ambjent të Hapur

Herzliya
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Herzliya për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
The Ritz-Carlton Herzliya
The Ritz-Carlton Herzliya
The Ritz-Carlton Herzliya
8.7 E mirë
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Herods Herzliya
Herods Herzliya
Herods Herzliya
7.9 Mesatare
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
ApartHotel Okeanos on the Beach
ApartHotel Okeanos on the Beach
ApartHotel Okeanos on the Beach
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Daniel Herzliya Hotel
Daniel Herzliya Hotel
Daniel Herzliya Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Dan Accadia Herzliya Hotel
Dan Accadia Herzliya Hotel
Dan Accadia Herzliya Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Marine Heights Suites
Marine Heights Suites
Marine Heights Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Publica Isrotel Autograph Collection
Publica Isrotel Autograph Collection
Publica Isrotel Autograph Collection
8.3 E mirë
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Israel Marina Village Garden Vacation Apartment
Israel Marina Village Garden Vacation Apartment
Israel Marina Village Garden Vacation Apartment
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Marina Towers - Herzeliya
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Dhoma e fitnesit / Palestra
Luxury Villa with a Sea View
Luxury Villa with a Sea View
Luxury Villa with a Sea View
Vila
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Orchid Okeanos Boutique Hotel
Orchid Okeanos Boutique Hotel
Orchid Okeanos Boutique Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Raphael Apartments
Raphael Apartments
Raphael Apartments
7.6 Mesatare
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Herzliya Sea View Hotel Apartment
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Beach Apartment Herzliya
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Nomi Suites
Nomi Suites
Nomi Suites
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Luxury Sea View Apartment Herzliya
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
First Class Marina Herzlia
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Lex home
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.