Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Herzliya me pishinë për fëmijë

Herzliya
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Herzliya në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Benjamin Business Hotel
Benjamin Business Hotel
Benjamin Business Hotel
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Ritz-Carlton Herzliya
The Ritz-Carlton Herzliya
The Ritz-Carlton Herzliya
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Herods Herzliya
Herods Herzliya
Herods Herzliya
7.9 Mesatare
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
ApartHotel Okeanos on the Beach
ApartHotel Okeanos on the Beach
ApartHotel Okeanos on the Beach
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Daniel Herzliya Hotel
Daniel Herzliya Hotel
Daniel Herzliya Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Dan Accadia Herzliya Hotel
Dan Accadia Herzliya Hotel
Dan Accadia Herzliya Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Raphael Apartments
Raphael Apartments
Raphael Apartments
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Beach Apartment Herzliya
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Nomi Suites
Nomi Suites
Nomi Suites
Apartament
Izraeli, Herzliya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.