Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Letterkenny, Irlanda

Letterkenny
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Radisson Blu Hotel Letterkenny
Radisson Blu Hotel Letterkenny
Radisson Blu Hotel Letterkenny
8.8 E mirë
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Clanree Hotel & Leisure Centre
Clanree Hotel & Leisure Centre
Clanree Hotel & Leisure Centre
8.5 E mirë
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Rockhill House
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Station House Hotel Letterkenny
Station House Hotel Letterkenny
Station House Hotel Letterkenny
8.7 E mirë
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Dillon's Hotel
Dillon's Hotel
Dillon's Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Silver Tassie Hotel & Spa
Silver Tassie Hotel & Spa
Silver Tassie Hotel & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Mount Errigal Hotel Conference & Leisure Centre
Mount Errigal Hotel Conference & Leisure Centre
Mount Errigal Hotel Conference & Leisure Centre
7.6 Mesatare
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Castle Grove Country House Hotel
Castle Grove Country House Hotel
Castle Grove Country House Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
Killererin House B&B
Killererin House B&B
Killererin House B&B
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Ballyraine Guesthouse
Ballyraine Guesthouse
Ballyraine Guesthouse
Mengjezore dhe Mbrëmje
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Shërbimi i dhomës
Bridgeburnhouse Bed and Breakfast
Bridgeburnhouse Bed and Breakfast
Bridgeburnhouse Bed and Breakfast
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Willow house Letterkenny
Homestay
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
Ardlee B&B
Ardlee B&B
Ardlee B&B
Hotel
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkimi
Full apartment Letterkenny
Apartament
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
Daleview House
Daleview House
Daleview House
9.0 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Irlanda, Letterkenny
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.