Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Leixlip, Irlanda

Leixlip
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Court Yard Hotel
Court Yard Hotel
Court Yard Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Irlanda, Leixlip
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Springfield Hotel Leixlip
Springfield Hotel Leixlip
Springfield Hotel Leixlip
8.3 E mirë
Hotel
Irlanda, Leixlip
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Leixlip Manor Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Irlanda, Leixlip
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.