Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Klonmel, Irlanda

Klonmel
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Clonmel Park Hotel
Clonmel Park Hotel
Clonmel Park Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Minella & Leisure Centre
Hotel Minella & Leisure Centre
Hotel Minella & Leisure Centre
7.8 Mesatare
Hotel
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Hearns Hotel
Hearns Hotel
Hearns Hotel
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Befani's Mediterranean Restaurant & Townhouse
Befani's Mediterranean Restaurant & Townhouse
Befani's Mediterranean Restaurant & Townhouse
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Raheen House Hotel
Raheen House Hotel
Raheen House Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Fennessy's Hotel
Fennessy's Hotel
Fennessy's Hotel
Hotel
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Aktivitetet në ujë
 • Fotokopjuesi
Mulcahys
Mulcahys
Mulcahys
8.7 E mirë
Hotel
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Peshkimi
McCarthy's B&B
McCarthy's B&B
McCarthy's B&B
Shtëpi e mysafirëve
Irlanda, Klonmel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Shërbimi i dhomës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.